زدودن موهای زاید و ناخواسته صورت با وکس یا بند انداز؟


همه ما میدانیم که با روشهای مختلفی می توان از شر موهای زاید صورت خلاص شد. از این رو بانوان گرامی با رفتن به سالنهای زیبایی و درخواست کردن مورد خود این کار را انجام می دهند.

اپیلاسیون شامل استفاده از یک مخلوط گرم یا سرد، معمولا از موم و لوازم آرایشی و یا مخلوطی از شکر، عسل، و آب لیمو (شناخته شده به عنوان "sugaring") به پوستی که در آن شما می خواهید مو برداشته ساخته شده است. نوار از پارچه است و سپس به منطقه اعمال می شود، در اثر مالش، و سپس پاره پاره کردن سرعت. ایده این است که آن را می کشد موهای توسط ریشه به عنوان چوب موم به مو و پارچه، اما نه به پوست. در حالی که به نظر می رسد مانند آن را به خوبی کار، آن را معمولا نمی کند، و آن را بسیار دردناک است.

ضررهای شمع انداختن به صورت:
با تمام انواع مختلف حذف مو در منو، آن را می تواند گیج کننده به حرکت از چه چیزی است و کدام یک برای شما مناسب است. اینجا مختصر و مفید سریع است.

"اپیلاسیون هنگام استفاده از پایه رزین گرم است که به یک منطقه اعمال می شود و پس از آن حذف یا با یک نوار و یا اجازه دهید خشک و حذف خود به خود، موزدایی توسط ریشه است.


 مثل وکس یا همان شمع انداختن  که همانطور که می دانیم این عمل درد زیادی را به همراه دارد و صورت بعد از ان دچار التهاب و قرمزی می شود روش های دیگری از جمله بند انداختن، دکلره کردن موها، لیزردرمانی، الکترولیز و ... نیز بدین منظور استفاده می شوند، ولی وکس صورت یکی از روش های معمول بین خانم هاست.


اگر شما بسیار مستعد ابتلا به جوش، به خصوص اگر شما آکنه مکانیکا، شما باید گزینه های دیگر مانند الکترولیز یا لیزر در نظر هستید، " توصیه می کنیم استفاده از شمع را کنار بگذارید و بند انداز دستی را استفاده کنید.

در نهایت یک راه
مقرون به صرفه است که برای دریافت  نگاه آزاد موهای ابریشمی،،! مارول شما به ارمغان می آورد Slique سیستم نخ. Slique انجام آن را به خودتان، آبگرم با کیفیت صورت و موهای بدن سیستم نخ است.
 
روش سنتی و قدیمی بند انداختن با نخ یک روش بسیار عالی و بی ضرر است، ولی نکات بسیار ظریفی در این مورد وجود دارد که باعث می شود به عوارض بعدی این روش دچار نشویم:  - ضدعفونی سطح صورت و نخ بند با پنبه و الکل به صورت کامل است.

نخ
راز مدل ها و افراد مشهور برای نگاه رایگان مو سکسی، براق است. نخ یک روش هم افتخار حذف مو است، آن را با داشتن موضوع پیچ خورده کار می کند حلقه ضبط و حذف موهای از فولیکول. Slique یک دستگاه است که دارای موضوع دقیقا مانند استتیشن حرفه ای، شما را قادر به انجام یک برداشت مو threading در خود است.

انجام این کار توسط فرد کاملا مسلط، به طوری که به پوست فشار زیاد وارد نشود و زخم نشود.  - شستشوی صورت با آب بسیار سرد بلافاصله بعد از موزدایی به مدت یک دقیقه  - استفاده از کرم ضدحساسیت مانند زینک اکسید یا بتامتازون حداقل چند ساعت بعد از بند انداختن تا برطرف شدن کامل التهابات.

 مزیت استفاده از بند انداز :
حالا شما می توانید
Slique برای حذف مو با خیال راحت و به راحتی هر زمان مو های ولگرد بالا میآید از گونه ها، چانه، پیشانی، لب فوقانی، بازوها، پاها، و حتی انگشتان دست و پا استفاده کنید. نخ آثار با داشتن موضوع تابیده حلقه ضبط و حذف موهای از فولیکول. حالا شما می توانید سالن جست و خیز و به آسانی انجام این درمان مرسوم، مد روز در راحتی از خانه خود را.

Slique یک دستگاه است که "نگه می دارد" موضوع دقیقا مانند استتیشن حرفه ای، شما را قادر می سازد به پریفورم است حذف مو  در خود شما.

اپیلاسیون یکی از روش های از بین بردن موهای محبوب ترین است. با این حال، آن را فقط یک گزینه معقول برای زنان در رتین  است. نخ بهترین جایگزین است.

در حالی که مخلوط اپیلاسیون می کند گرفتن موهای بلند، آن را نیز به لایه بسیار بالای پوست پایبند است. در حالی که پوست اطراف برگزار می شود آموزش داده زمانی که نوار پاره پاره کردن، که لایه سطحی پوست است که هنوز به موم گیر کرده و خاموش است همراه با موم و هر آنچه موهای گرفتار پاره پاره.
 این حذف که لایه سطحی پوست است و تروما که اپیلاسیون علل روش است که پزشکان گفتن رتین- A خود را با استفاده بیماران به دور ماندن از اپیلاسیون.
میلیونها زن موم چهره خود را به حذف موهای زائد صورت، اما آن را یک گزینه خوب برای زنانی که استفاده موضعی رتین- A است. نخ بهترین انتخاب برای از بین بردن موهای این زنان است.

اگر شما عزیزان مثل بیشتر خانمها استفاده از بند انداز دستی را ترجیح می دهید پس لطفا این محصول را سفارش دهید.یعنی وارد فروشگاه ما شده و در قسمت خرید آن را سفارش دهید.